Ahoj, myslím že je čas na přijetí nových Affs, takže pokud máte zájem tak pište k jakýmkoli článkům do komentů:)....nemám žádné nutné požadavky, (jako např.navštěvovat blog3x tydně.) , protože vím že každý nemá vždycky čas a že jsou momentálně prázdniny a každy tu nemusí být:)..takže napište jen


1.přezdívku
2. adresu blogu
3.téma blogu
Ráda spřátelím se všemi blogy, na tématu ani tak nezáleží:)tak se ozvěte:)

Červenec 2012

Kam jedeme? * fotky:)

28. července 2012 v 13:38 | PajuShKa ♥ |  O Blogu a admince:)
Ahoj všichni, zítra odjíždím s našima do Tater, asi na týden , nevím to přesně.Prvních pár dnů budeme u nějakých bazénů atd. potom budem chodit na tury:)...Potom napíšu jak tam bylo..


pár fotek z Prahy a Kutné hory:)Tak to jsem já( na levo) a kamarádka z vlaku, kterou jsem tam potkala, při placení pokuty.Máme toho hodně společného (př. rozečtenou stejnou knížku, stejný mobil, stejné zájmy atd.) Taková , se kterou si fakt rozumíte se jen tak ve vlaku nepotká:)....Jsme u Pražského orloje:)

Tady jsme zase spolu u toho pěkného koně a Václava:)...Byla tams babičkou a podle toho jsem usoudila, že by si s mojí mohly podat ruce:D


Tak tady je můj sponzor :D =tatínek:)...Nevím kde přesně to je , ale je to kousek u Orloje:)


Tak a tady j ve směru Praha-Smíchov umělecké muzeum moderního umění:)...Tam naše společné cesty s Agátkou ( kamarádka) končí:)...


Tak a tady je už výhled z mostu v kutné hoře, který vede k chrámu sv. Barbory.
PS: Fotky z Kostnice přidám někkdy jink¨dy, hrozně se mi seká pc, tak se moc omlouvám://....Mějte se tu všichni moc hezky papa:)

Hraje někdo na kytaru?

24. července 2012 v 16:26 | PajuShKa ♥ |  O Blogu a admince:)
Ahoj, denska jsem hledala nějaké dobré taby (=tabulátor místo not) známých písniček a našla jsem upe super stranku, kde to hraje i s tebou a máš to jako mix a ne solo. Je to super.)..tak sem dám webky mých oblíbených, které se chci naučit:

...no myslím že to stačí:D když tak si můžete zkusit najít svoje oblíbené na těchto stránkách:)....a vubec , hraje někdo z vás na kytaru? třeba taky na elektrickou? ( prosím do komentů:)

Nákupy:)

21. července 2012 v 20:16 | PajuShKa ♥ |  O Blogu a admince:)
Ahoj, tak před chvílí jsem přišla z nákupů. Byla jsem s mamkou v shoppingu.Vůbec se nám nechtělo jít, ale potřebovala jsem si koupit nové ryfle , tak jsme šly. Tramvajka měla výluku, takže přes autobusy atd. Pak jsme nastoupily do jiné tramvaje a na zemi byl spící bezdomovec. Tak ho tam pak vyhodili (bylo mi ho celkem líto, ale chápu řidičku). No hned jsme věšly do avionu a samozřejmě jsem letěla do Newyorker, kde mám alespoň tryčko, jinak nic moc://...Pak do clock townu, kde mám krásný šedý svetřík s barevnýma mašličkama ( poslední a jen za 149!) kdo by to nebral:D...dál do reservedu , kde mám ryfle a mamka spodní prádlo. Pak do Manga , kde si vysypala peněženku zase mamka za krásný bílý svetřík:)....no hrozně mě bolí nohy, ale bylo to fajn:)...JO a na zastávce se pokoušel o řeč jeden debil, který kdysi chodil na naší školu!..Nesnáším ho mamky se furt ptal na hodiny a pak začal všude plivat a mamka zrovna jedla, takže jí pak přešla chuť a přestala:D...naštěstí pak šel do jiného vagonu, nebo nevim co bych dělala:D

PS - na hlavě mám 2 dredy , tak jestli chcete návod na tvorbu, pište do komentů:)

Proč jsem tu nebyla?

20. července 2012 v 10:29 | S.PajuShKa♥ |  O Blogu a admince:)
Ahoj, ještě jednou se všem fakt moc omlouvám.Nemohla jsem obíhat atd.,protože jsem byla v Poděbradech, Praze a v Kutné hoře a z Ostravy je to přece jenom celkem daleko:D..No bylo to tam celkem fajn, ale protože všechno bylo hodně narychlo tak jsem vám nestihla napsat.Příští týden jsem sama doma, takže budu často tady:)....

Měla jsem anketu, o čem je lepší blog a prozatím vyhrávájí mazlíčci a moje kecy, tak uvidíme co se z toho vyvine:), tak prosím hlasujte dál .

PS: až přetáhnu fotky tak vám tu nějaké dám:)

co byste tu chtěli mít?

15. července 2012 v 14:43 | S.PajuShKa♥ |  O Blogu a admince:)
Ahoj, tak jsem vás zase přišla požádat o radu. Tentokrát je to s blogem. Nevím co by vás zajímalo více a tak prosím hlasujte v anketě(snad jsem tu dala tu správnou:D)...díky:)...a jinak co vy? kam jedete na prázdniny? jak se máte?(do komentářů:)

co teď?

14. července 2012 v 16:54 | S.PajuShKa♥ |  Mí mazlíčci
Ahoj všichni, potřebuju abyste mi poradili co mám dělat! Můj ptáček Terezka(Mníšek Šedý) je nemocný.Je mu zima, zvrací a má průjem:(Chudáček malý, dneska jsme mu byli koupi živočišné uhlí a vitaminový nápoj , který by mu měl pomoct. Nadaplo mě použít koloidní stříbro,. které je přírodní antibioretikum.Co myslíte, co by jste udělali vy? Mám zajít na veterinu, nebo mu koupit to k.stříbro, nebo ho nechat tak? PORAĎTE MIU PROSÍM , jestli máte nějaké zkušenosti s takovou nemocí, budu moc ráda.(vše do komentů prosím) ... děkuji:)

Slíbené fotečky ze stavby

13. července 2012 v 17:59 | S.PajuShKa♥ |  články na přání♥
Ahoj, tak už jsem se vrátila, bylo tam super!Místo pomáhání jsem si se strejdou vylezla nahoru a hráli jsme od tama golf:D , druhý strejda nás fotil,)potom ještě něco přdám, ale musím to pak všechno přetáhnout). Samozřejmě se něco muselo stát, takže muu pak i s míčkem vyletělo i kus té ,,pálky" , ale naštěstí to nikoho nezranilo takže v poho:D...No každý kdo kolem nás procházel na nás čuměl, ale ani se jim nedivím, taky bych se dívala:D

12.7.2012

11. července 2012 v 21:13 | PajuShKa ♥ |  O Blogu a admince:)
Ahoj, nejprve bych na svém blogu chtěla představit moje nové affsky : Mona ,Daisy a Bíí a, které se v posledních dnech staly oficiálními affs:)...Jsem moc ráda, že mám na blogu zase nějaké nové kamarády.Dále, zítra tady nebudu , protože jedu s rodinou dopryč, ale je to jen na 1noc, takže tu nebudu fakt chvilku:D jedeme do Krmelína na stavbu a budem bydlet v garáži , takže se už celkem těším:D pak sem dám asi nějaké fotečky...Maggie se má už lépe , dneska byla i venku a začala zase papat konzervu, tak jsem moc ráda. Co vy , kam jedete na prázdniny?:) (do komentu)

PajuShKa♥/ Pája:)

Maggie-kastrace

10. července 2012 v 11:33 | S.PajuShKa♥ |  Mí mazlíčci
Ahoj, tak dneska jsme museli vstávat asi kolem pul 7 abychom jsme se mohli dostavit na veterinu do Vítkovic, kde se měla Maggie nechat vykastrovat(chudáček:(()No čekali jsme tam asi 3/4 hodiny než jí vubec dali injekci na oblbnutí , ale naštěstí to zabralo rychle, takže do 10minut byla jak mrtvola:D...potom jsme ji zanesli na tu chirurgii, odkud jsme museli pryč://...Pak asi za pul až třičtvrtě hodky jsme si pro ní přišli. Měla oholený jeden bok a tak ránu se stehy.Bylo mi ji tam tak moc líto:( ..Ted už je doma a pomalu se probouzí:)...Malé koťátko je tu se mnou , ale odpoledne si už pro něj přijdou noví majitelé, takže už se se vou maminkou asi mic pořádně nerozloučí:( ..Bude mi za ním smutno, byl to takový málý , živý plyšový medvídek://..Ale musím si zvyknout no:)...Co vy?( do komentů):)

novinky:) + další téma

8. července 2012 v 13:41 | S.PajuShKa♥ |  myšlenky+vaše názory:)
Ahoj všichni, jsem moc ráda, že chodíte na můj blog i přes mou neaktivitu:)...Vím že bych tu měla chodit asi častěji, ale nějak mi docházejí nápady na psaní článků.O čem by jste chtěli vědět? prosím posílejte mi vaše nápady do komentářů, nebo na můj e-mail: pajazezulkova@seznam.cz moc vám děkuji:)


a teď zas nějaké ty návrhy a chat:)


téma: ohrožená zvířata která musíme chránit před vyhynutím


Na světě je mnoho ohrožených druhů rostlin i živočichů, ale i různých kmenů lidí. Teď se ale zaměřím na zvířata a rostliny.Zvířata jsou velmi složité organismy, která žijí jen v určených prostředích.Proto když jim jejich přirozené prostředí zničíme, nebo změníme musejí si hledat nová , nebo se přispůsobit. Ne každý to zvládne a tak může zemřít , nebo způsobit nějaké škody. Tak samo by se mělo nejprve uvažovat o přesunu určitých drůhů na místa, kde by se mohli mít lépe,aby tam nezničila původní rostliny a nevytlačila místní zvířata.Momentálně druhy, které už jsou na pokraji vyhynutí musíme chránit a zachránit tím, že jim dále nebudeme ničit jejich domovy, nebudeme je lovit pro nesmyslné věci pro turisty ani pro maso a pro případ si odebereme pár tohoto druhu aby jeho obnova mohla začít i v zajetí, kdyby to ve volné přírodě nevyšlo. Mohla bych dále pokračovat, ale jsem zvědavá na vaše názory:)...děkuji -pište do komentů:)