Ahoj, myslím že je čas na přijetí nových Affs, takže pokud máte zájem tak pište k jakýmkoli článkům do komentů:)....nemám žádné nutné požadavky, (jako např.navštěvovat blog3x tydně.) , protože vím že každý nemá vždycky čas a že jsou momentálně prázdniny a každy tu nemusí být:)..takže napište jen


1.přezdívku
2. adresu blogu
3.téma blogu
Ráda spřátelím se všemi blogy, na tématu ani tak nezáleží:)tak se ozvěte:)

Červen 2012

co nového?

16. června 2012 v 12:40 | PajuShKa ♥ |  O Blogu a admince:)
Ahoj všichni, dneska jsem byla s našima na velkém výprodeji kvůli rušení prodejny Alpin pro na všechno 50% sleva, takže jsme utratili fakt hodně no, ale mám 2nové bundy, kalhoty, peněžeku .... naši taky něco, takže super. Pak jsme se stavili s taťkou do hudebnin se podívat na syntezátor a kombo k mojí el.kytaře , takže MÁM HO! :D jsem celá bezsebe, protože jsem si ho přála už dlouho a teď mi ho koupil. Stálo sice hodně a i když si musím celkem dost přidat ze svého tak mi to vubec nevadí, protože teď mužu dělat s kytarou tuzné ptakoviny:)..a co vy ? jak se máte?

Koťátka

13. června 2012 v 14:14 | S.PajuShKa♥ |  Mí mazlíčci
Ahoj, nevím jestli jsem vám to říkala, ale už jsou všechny moje malé koťátka zamluvená. Zprvu nikdy, pak to mo je nejoblíbenější ( ne že bych ty ostatni neměla ráda, ael to bylo prostě oblíbené) a pak když mi maka dovolila si nechat kocourka tak si i jeho někdo zamluvil...:( tak jsem doufala, že mi zůstane alespoň malá čičinka , tak na tu se přijeli podívat a vezmou si ji://....Doufám že se dostnou do dobré rodiny a budou se o ně dovře starat. Nic jiného už s tím neudělám. Hlavně že mám Magginku.:)

jak se máte? co nového ? (do komentářů)
PajuShKa

Další myšlenkový pochod

6. června 2012 v 15:45 | S.PajuShKa♥ |  myšlenky+vaše názory:)
Ahoj , chtěla jsem se vás, co máte doma kočičku jestli jste přihlašení na www.miciny.cz jestli ano, můžeme se někdy domluvit na chta, nebo tak něco.:)Pište do komentářů, nebo na e-mail : pajazezulkova@seznam.cz ..........


A v tomto článku bude další nároz na téma - topení koťat

Návrh mi na e-mail poslala Šavrda, tak ti moc děkuji, jestli máte někdo nějaký nápad na další téma, napište kamkoli:D...

Tak a k tématu. Já osobně si myslím , že je to týrání zvířat . Je to něco jakoby jste svojemu blízkému odebrali jeho miminka a zabili by jste jej. Já bych to nikdy neudělala a nemám ráda takové lidi, kteří to dělají. Jestli je nechcou, mohou je přece potom někomu dát ne? Kočka pak musí být asi hodně nervozní a její tělo , které je připraveno na mladé určitě trpí.Chápu, že někdo nemá peníze na to živit třeba 5 koťat 32x ročně, ale to je to takový problém nechat svého mazlíčka vykastrovat? ano, není to zrovna nejlevnější záležitost, ale když teda nemáme peníze, tak si máme kdyžuž pořídit kocourka.

co vy na to? -názory buď do komentářu, nebo na email- pajazezulkova@seznam.cz


Budu moc ráda , když se zapojíte:)

inzerát

4. června 2012 v 19:26 | S.PajuShKa♥ |  O Blogu a admince:)Tak toto je odkaz na můj inzerát, takže jestli máte zájem, ozvěte se:)

fotky-Koťátka

2. června 2012 v 12:47 | PajuShKa ♥ |  Mí mazlíčciAhoj, tak konečně tu dávám nějaké fotečky s Koťátkama . Jsou fakt úžasné, pořád už někam lezou a prozkoumávají svůj ,,výběh". Bohužel si je nemůžeme nechat, tak jestli máte zájem, pište :) . budu ráda. Už mají asi 1měsíc. Mourovaní jsou samečci a strakatá je samička:)