Ahoj, myslím že je čas na přijetí nových Affs, takže pokud máte zájem tak pište k jakýmkoli článkům do komentů:)....nemám žádné nutné požadavky, (jako např.navštěvovat blog3x tydně.) , protože vím že každý nemá vždycky čas a že jsou momentálně prázdniny a každy tu nemusí být:)..takže napište jen


1.přezdívku
2. adresu blogu
3.téma blogu
Ráda spřátelím se všemi blogy, na tématu ani tak nezáleží:)tak se ozvěte:)

Květen 2012

Co dělají koťátka?:)

26. května 2012 v 12:28 | PajuShKa ♥ |  Mí mazlíčci
Ahoj,
vím, že tu teď moc nepíšu, ale jak vám vždycky píšu, všechno má svůj důvod:D...mno..prostě není čas na tolik věcí no:D .. Ale k nadpisu:) naše malé koťátka už jsou trošku větší( cca 15-18cm) Už vidí, umí se plazit:D a pokoušejí se chodit:). Už víme i pohlaví, dvě mourované s bílýma nožkama jsou kocourci a jedno strakaté( černo, rezavo bíle) je kočička:)...Jestli víte o někom, kdo by měl zájem, pište na e-mail : pajazezulkova@seznam.cz a začátkem prázdnin by jste si je mohli převzít:) - kraj : moravskoslezký - Ostrava-Výškovice tak pište!!:D Za každého, kdo by měl zájem budu moc ráda, protože si je nebudu moci nechat://PajuShKa♥

Pouť .D

19. května 2012 v 13:00 | PajuShKa ♥ |  O Blogu a admince:)
Ahoj, omlouvám se , že jsem tu dlouho nebyla. Venku je moc pěkně , ve škole je toho hodně a musim si i opravovat znamky. Tak trošku nestíhám no:D. Dneska je tady u nás ve Staré bělé obrovská pouť na kterou jde snad každý:d , tak já jdu taky. Už se moc těším. Byli jste taky tento rok na pouti?:)--koment:)

Naše zahrádka:)

13. května 2012 v 13:07 | PajuShKa ♥ |  O Blogu a admince:)

Tak tady je naše zahrádka , jedna je moje a jedna je od babičky, ale navzájem si pomáháme:)

Voliéra už se staví

11. května 2012 v 21:50 | PajuShKa ♥ |  Mí mazlíčciTak tady máte pár fotek z naší rozestavěné voliéry, která se doufám co nejdříve dostaví, at už má Terezka pořádnou klec!

Maggie má koťata!

8. května 2012 v 9:55 | PajuShKa ♥ |  Mí mazlíčci
AHoj všichni, musím vám říct, že moje kočička Maggie už má 3 krásná koťátka.Včera večer už byla nervozni a já jsem s ní musela sedět v jejím pelíšku , protože se asi bála. Dnes ráno jsem ji šla najít , ať ji dám najíst atd. a ona už má v tom svém malém , zeleném pelíšku 1 černé, druhé černé s bílou pusinkou a třetí černo bílé pruhované:) jsou nádherné!:D jsem za to moc ráda , tak tu ted na blogu asi moc nebudu, protože ji budu muset vic pomahat atd. Ale podle mě to stojí za to!:)


Mějte se pěkně a zasílejte mi prosím na e-mail : pajazezulkova@seznam.cz návrhy do chatové rubriky:) díky PajuShKa♥

nová rubrika+ její první příspěvek:)

6. května 2012 v 13:36 | PajuShKa ♥ |  myšlenky+vaše názory:)
Ahoj , tak jen krátký úvod do nové rubriky- myšlenky a vaše názory. No chtěla bych vyzkoušet, jaké máte názory a myšlenky vy, mělo by to fungovat tak, že vymyslíme nějaké témata, které mi můžete zasílat na e-mail: pajazezulkova@seznam.cz nebo je psát přímo do komentářů a na to téma napíšu článek, s mými myšlenkami a vy mi pak napíšete do komentářů vaše názory. Nemusíte se zapojit, ale byla bych opravdu ráda. Někdy mi určité věci opravdu vrtají hlavou, tak by mě zajímalo, jak jsou na tom ostatní:)


tak, první téma je: JAKÝ JE VÁŠ NÁZOR NA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT? JAK BY JSTE PROTESTOVALI?

Podle mě je týrání zvířat velmi špatná věc, lidé si na bezbraných zvířatech vybíjejí zlost , nebo je zabíjejí kvůli jejich přírodním věcem. Například já nechápu, jak by někdo mohl zabít nosorožce, jen kvůli jeho rohu. I kdyby ho potřeboval sebevíc, vždy je i drohá možnost, jak ho získat, třeba vyhlídnout si kostru normálně zemřelého nosorožce ten roh si bez velké námahy vzít.Neříkám, že je to tak snadné, ale je to možnost ze které mají přínosy i ostatní. ( nosorožec zemře, jiní sní jeho maso, a kostra zůstane.)Dobře, trvá to déle, ale jak by se cítil ten dotyčný v jeho kůži? určitě špatně. Jak by sjte proti takovým pytlákům protestovali? ( do komentů)

Ahoj všichni:)

4. května 2012 v 17:18 | PajuShKa ♥ |  O Blogu a admince:)
Ahoj všichni, vím, že tu ted moc nejsem, ale když v poslední době bylo tak hezky, nechtěla jsem sedět u počítače. Momentálně u nás prší a já vymýšlím různé nápady na články o zajímavých zvířatech, už jich pár mám, celkem dost jsme jich našla v časopisech( 100+1 , enigmy, příroda, 21.století...) . Jsem celkem nachlazená, takže budu čumět doma, tak tu snad něco napíšu. Začala jsem se ted učit španělštinu, každý týden tu chodí učitelka a učí mě. je to dost náročné:// chtěla jsem se to naučit hlavně, abych mohla jet ( samozřejmě až budu větší) do Brazílie, kde jsem nedávno zjistila, že se mluví portugalsky , takže...:DDD mno... už nevim co tu napsat, tak do komentů můžete naspat, jak se máte, co děláte a cpo je u vác nového:) papa♥